KONST / Litografier / Litografi 13977117
nr 1397 7117
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Signerad ej numrerad. Motivet: 41x28, yttermått inklusive ram: 62x47 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:35:58
150 kr
250 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr